Dny
Hodiny
Minuty
SekundyPár fotek recenzí!!!

21.6.2011

Tady si můžete přečíst nějaké recenze o tom jak Cross Fest probíhal. | Recenze na SouthCore.cz | Recenze v Českokrumlovském deníku |


galerie od Nimelygalerie od Smolldy
galerie od Wallyho

Zbytek fotografií přidáme časem.

Předprodej na Akce!!!

16.6.2011

Na CF si můžete pořídit lístky z předprodeje na tyto akce:
U vstupu : PRO-PAIN - 5.7. MC Fabrika, ČB - 299Kč
DEBUSTROL - 15.10. MC Fabrika, ČB - 170Kč
U distra : Fekal party - 27.8. Praha , Modrá Vopice - 400 Kč


Hlavní distro L´INPHANTILE COLLECTIVE

16.6.2011

Jako hlavní distro celého Cross festu bude Ozzie a jeho L´INPHANTILE COLLECTIVE , tudíž jukněte na odkaz a už dumejte, co tento víkend nakoupit :)

Místo Crosscheck budou Memories of Peril!!

15.6.2011

Smůla se nám lepí na paty, na poslední chvíli musela odříct další z kapel a to pražští Crosscheck, kvůli mrzutému úrazu jednoho ze členů. Jako náhrada místo nich vystoupí death-corová kapela MEMORIES OF PERIL, která představí úplně nový repertoár !!! Memories of Peril !!!

Vystoupí Nihil!!

10.6.2011

Dámy a pánové !!! Na poslední chvíli bohužel musela zrušit své účinkování na Cross festu kapela BUT, kvůli náhlým a neodkladným pracovním povinnostem jednoho ze členů. Okamžitě jsme však za ně sehnali náhradu a to slavonickou anální grind-death-core smečku Nihil !!!

Když přijdete, můžete vyhrát!!

8.6.2011

Vážení přátelé, abychom Vám náš Cross fest co nejvíce zpříjemnili, udělali jsme pro Vás tombolu, do které bude slosován každý z návštěvníků festivalu. V této tombolu budete moci soutěžit o čtyři ceny a to lístek na AFOD ( 24.-25.6.Autocamp Trhové Sviny ), lístek na Malevolent Creation v ČB ( 27.6. klub Velbloud ČB ), lístek na Pro-Pain v ČB ( 5.7.,klub MC Fabrika, ČB ) a lístek na Debustrol v ČB ( 15.10.,klub MC Fabrika, ČB ).Odkazy na všechny tyto akce máte dole v této zprávě .

Jinak máme stále hodně lístků v předprodeji za zvýhodněnou cenu 250 Kč na celý den + celá řada dárků a vhod, neváhejte .
ZDE ZDE ZDE ZDE


Cross Fest na Rock radiu!!!

26.5.2011

Dámy a pánové !!! Pokud si budete chtít poslechnou více info o našem festu nalaďte si pořad METALOMÁNIE věnovaný CROSS FESTU, v úterý 14.června od 21 hodin na ROCK RADIU !!!!! Co všechno se tam můžete dozvědět najdete facebooku ZDE


Můžete přijít jen na pátek!!!

21.5.2011

Dámy a pánové !!! Rozhodli jsme se dát speciální vstup pouze na pátek a to za 220 Kč !!! Tudíž kdo bude mít zájem, navštívit Cross fest jen v tento den, můžete využít naší nabídky. Stále ale platí, že předprodejní cena na oba dny je 250 Kč :).


CrossFest crew na rádiu Sound Wave

18.5.2011

Ti z Vás co neměli čas nebo z nějakého důvodu nemohli poslouchat Matyho s Káťou na rádiu Sound Wave, kteří zde pokecali o CrossFestu, nemusí zoufat, protože záznam si mohou poslechnout u nás na webu.


Poslední změna v line upu

10.4.2011

!!!!! Místo X-CORE vystoupí kapela ACTION !!!!!

X-Core, metal-rocková banda ze Znojma se bohužel nemůže festivalu zúčastnit, ze zdravotních důvodů basáka. Sehnali jsme za ně tedy, jak myslíme, více než ucházející náhradu, a sice kapelu ACTION z Teplic, hrající nekompromisní metalcore-hardcore! Doufáme, že se na CROSS FESTU postarají o parádní show, a vy budete s touto náhradou plně spokojeni :)!!!


Další změna

27.3.2011

Další a zároveň doufáme, že poslední změna v line upu ! Pražská kapela THE BLACKSTONE CHRONICLES nakonec zrušili svojí účast kvůli nespokojenosti s hracím časem. Proti tomu bohužel nic nezmůžeme... Obratem jsme ale domluvli určitě adekvátní náhradu a to českobudějovickou metal-core sebranku ERASED , která po změnách v sestavě konečně po delší době opět začíná koncertovat !


Kupujte lístky

23.3.2011

Dámy a pánové, další čerstvá novinka - každá zakoupená vstupenka na CROSS FEST bude zároveň sloužit jako 5 % sleva na zboží v
HUDEBNINÁCH MELODIE ( www.melodie-hudebniny.cz ) !!!
A to se vyplatí :).


Dárečky

19.3.2011

Novinka : Každý desátý platící dostane dárek z merchandisu účinkujících kapel - CD, trika, mikiny, atd...dle vlastního výběru !!!
Samozřejmě připomínám, kdo má zájem již nyní o lístek na Cross fest ( za 250 Kč ), pište na crossfest@seznam.cz , nebo zaběhněte na tato místa : MC Fabrika - ČB, Duckybar - Křemže, Kulečníková herna Metropol - ČB.


Změna v line upu

17.3.2011

Na poslední chvíli bohužel zrušila svou účast rakouská kapela MASTIC SCUM, všem fanouškům, kteří se na MS těšili, se omlouváme. Téměř okamžitě jsme však našli určitě adekvátní náhradu, která potěší především milovníky progresivnějšího metalcoru ( ala As i lay dying, Heaven shall burn, atd.. ), jsou to u nás určitě všem dobře známí slovinští maséři KILLING OPTION !!!


Hlavní sponzor

31.1.2011

Tak se nám podařilo sehnat prvního a zárověň hlavního sponzora. Je jím Nosferatu Bar v Českých Bzdějovicích.


Nové info

3.11.2010

Zdravíme všechny fanoušky tvrdé muziky !!! S Novým rokem přichází také nové info ohledně připravovaného Cross festu v jihočeské Křemži. Oficiální zahájení předprodeje je od 1.3. a to v klubech MC FABRIKA v Českých Budějovicích a v DUCKYBARU ve Křemži. Kdo by měl ale zájem, může si lístky zamlouvat již nyní a to na e-mailu crossfest@seznam.cz ,s tím, že jakmile budou lupeny natisknuté, pošleme Vám je domů :). Cena je 250 Kč !


První ročník

3.11.2010

Tak jsme se se rozhodli, že zanecháme pořádání CROSS TEKKu, a místo toho se vrhneme na mnohem větší akci, kterou bude letošní červnový CROSS FEST, kde budete moci ve dvou dnech zhlédnout celkem 25 kapel. Hlavními hvězdami festivalu jsou dozajista dvě rakouské kapely, a sice death-metaloví MASTIC SCUM a grind-hardcoroví DISTASTE. Těšit se můžete také na mnoho českých velikánů, jakými jsou bezpochyby LOCOMOTIVE, INGROWING, HAZYDECAY, X-CORE, a mnoho dalších (viz sekce Kapely). Doufáme, že se v červnu v Chlumu u Křemže sejdeme v hojném počtu, a všechny potvrzené kapely podpoříme zaslouženým potleskem!

CROSSFEST© 2011

Pocítadlo.cz